Яндекс.Метрика

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Юридичні послуги в Києві

Юридична компанія «Київ» надає повний спектр послуг і консультацій для юридичних і фізичних осіб в Києві, а також ряд послуг для підприємств і приватних осіб з регіонах України. У своїй діяльності ми спираємося на практичний досвід в вибраних нами напрямках діяльності, адаптуємо накопичені знання і навички під зміни в законодавстві, розробляємо нові стратегії реалізації послуг для підприємств, підприємців і приватних осіб - резидентів і нерезидентів України.

Надання юридичних послуг базується на принципах оперативного і грамотного супроводу клієнта в рамках поставленого завдання професіоналами своєї справи, в найкоротші терміни і з прогнозованим результатом.

Надання юридичних послуг

Компанія надає платні юридичні послуги підприємствам, підприємцям, різним некомерційним організаціям та фізичним особам. Так, іноземні громадяни (нерезиденти) з нашою допомогою можуть оформити посвідку на проживання, дозвіл на роботу в Україні, реєстрація (прописка) в Києві та області, отримати ІПН. Вартість юридичних послуг з реєстрації бізнесу (ТОВ, ПП, СПД) в Києві у нас одна з найдоступніших, що не заважає, а навпаки, стимулює виконувати свої зобов'язання перед клієнтами швидко і якісно. Також для підприємців ми готові допомогти з внесенням змін до установчих документів та ліквідацією бізнесу.

Надання юридичних послуг юридичним особам є самостійним повноцінним напрямок - виготовлення круглих печаток, штампів, факсиміле. Фізичним особам надаємо послуги з отримання довідки про несудимість, індивідуального податкового номера. Юридичні послуги юридичним особам складається з ведення бухгалтерського обліку, надання юридичної адреси, отримання витягу з ЄДР, зміни системи оподаткування, продажу готових підприємств.

Платні юридичні послуги фірмам і підприємцям

Ціни на юридичні послуги не можуть не враховувати всілякі збори, вартість оформлення та нотаріального посвідчення документів. Саме тому вартість юридичних послуг юридичним особам і звичайним громадянам різниться, як і обсяг необхідних заходів, пакет документів та ін. В будь-якому випадку ми прагнемо до того, щоб будь-який процес юридичної допомоги був реалізований максимально швидко, ефективно і з дотриманням необхідних процедур. Юрист-професіонал здатний на кожному етапі задати потрібний вектор дії і забезпечити результат з мінімальними витратами матеріальних і людських ресурсів.

Вартість юридичних послуг в Україні для фізичних осіб обумовлена ​​як фактичним завданням, так і персональними особливостями кожної справи, яку потрібно вирішити. Проте проблеми і питання, з якими без допомоги юриста розібратися складно, у пересічного жителя України або іноземця виникають постійно, і ми завжди готові допомогти.

Всі юридичні послуги онлайн надаються відповідно до чинного законодавства України та норм міжнародного права. Вам не доведеться чекати або турбуватися про те, на якому етапі перебуває вирішення вашого питання - юристи компанії звітують про виконання робіт миттєво, дотримуючись норм ділової етики і зберігаючи конфіденційність.

У нашій команді - виключно професіонали з величезним життєвим і практичним досвідом, завдяки чому кожна юридична послуга юридична допомога здійснюється з прогнозованим результатом. У роботі ми орієнтуємося на індивідуальні потреби клієнта, розуміння бізнес-процесів, досвід взаємодії з державними органами і застосування сучасних технологій.

Юридичні послуги в Україні

Надання юридичних послуг юридичним особам та підприємцям здійснюється після звернення клієнта - за телефонами на сайті або електронною поштою. У деяких випадках достатньо оформити заявку онлайн, а в деяких потрібно особисте відвідування клієнтом офісу компанії.

Юридичні послуги організаціям і приватним особам надаються багатьма юристами та юридичними компаніями, але чи варто ризикувати, співпрацюючи з неперевіреною компанією, коли ми працюємо вже не перший рік, а відгуки наших клієнтів - суто позитивні? Адже юридичні послуги юр. особам і громадянам (резидентам і нерезидентам) надаються у зручний для клієнта час, і нам під силу завдання будь-якого рівня. Україна - велика країна, а правове поле - ще більше. Ознайомтеся з переліком розв'язуваних нами проблем і сміливо звертайтеся - завжди готові допомогти!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.