Яндекс.Метрика

Зміна Квед

Зміна КВЕД (кодів видів економічної діяльності) в Києві

Вибір КВЕД (кодів видів економічної діяльності) - перше, що робить підприємець / директор в процесі реєстрації в якості суб'єкта господарювання. Але в подальшому, напрямок діяльності бізнесу, частково або повністю може змінитися, і виникає необхідність у зміні КВЕДів, що в Києві або іншому мегаполісі не так вже й просто.

Юридична компанія «Київ» надає послуги по зміні КВЕД - Швидко, професійно, недорого. Ми позбавимо клієнта від необхідності стояти в чергах, спілкуватися з держслужбовцями і пізнавати всі принади бюрократичної системи. Від замовника потрібно лише вибрати коди за класифікатором - всі інші турботи ми беремо на себе. Ну а якщо у вас немає часу на підбір відповідних КВЕД з класифікатора або вам просто необхідна наша порада або допомога в питанні підбору КВЕДів ми з радістю допоможемо вам і відповімо на всі питання щодо КВЕД. Нові КВЕДи починають діяти з дня їх реєстрації (внесення до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Процедура, як і перелік документів, в дрібницях різниться в залежності від того, юридичній або фізичній особі потрібна допомога в зміні видів економічної діяльності. Зокрема для юридичних осіб, при зміні КВЕД, іноді може знадобитися реєстрація нової редакції статуту. У разі такої необхідності ми також готові допомогти в розробці проекту нової редакції статуту.

Щоб замовити послугу по зміні КВЕД (видів економічної діяльності), повідомте нам на адресу електронної пошти або в телефонному режимі назву компанії та ідентифікаційний код для юридичних осіб або прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційний номер фізичної особи-підприємця, а також які види діяльності потрібно додати / прибрати і свої контакти. Наш співробітник зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.