Яндекс.Метрика

Отримання ІПН

Як отримати ІПН фізичній особі?

Кожен житель України і особи, що знаходяться в ній тимчасово, повинні мати ідентифікаційний код. Він дозволяє платити податки, безпроблемно користуватися банківськими послугами, займатися підприємницькою діяльністю, вчитися і офіційно працювати.

Отримання ідентифікаційного номера для кожного українського громадянина є обов'язковим, і тільки лише в разі якщо людина відмовляється від отримання коду в разі релігійних міркувань йому дозволено ідентифікаційний код не отримувати. Іноземні жителі України при необхідності можуть самостійно оформляти цей документ, так як без нього жити і користуватися своїми правами буде важко. Юридична компанія «КИЇВ» надає допомогу в отриманні ІПН (ідентифікаційного податкового номера) для резидентів і нерезидентів України, гранично швидко, недорого і з мінімальною участю клієнта в процесі.

Де отримати ІПН в Україні іноземному громадянину?

Якщо для громадян України терміни отримання номера не мають першочергового значення, то для іноземця питання «як отримати ІПН нерезиденту?» частенько переюбачає необхідність його оформлення в форматі «тут і зараз». Для отримання ІПН фізичної особи потрібно виконати ряд обов'язкових дій, які являють собою самостійну підготовку документів, неодноразове відвідування необхідних інстанцій, в даному випадку - це податкова інспекція, її відвідувати необхідно в прийомні дні. Крім цього, вас чекає правильне, і можливо неодноразове заповнення форм та написання заяв на отримання цього документа.

Для того, щоб уникнути такої метушні, достатньо звернутися в нашу юридичну компанію КИЇВ. У нас працюють тільки найкращі юристи, для яких немає нічого неможливого, ми відмінно знаємо свою справу і пропонуємо клієнтам оперативне та безперешкодне отримання свідоцтва ІПН.

Як оформити отримання ідентифікаційного номера платника податків?

Для того щоб оперативно отримати ІПН, резидентам і іноземцям попередньо слід підготувати пакет документів, який складається з паспорта, що підтверджує іноземне громадянство і переклад цього ж документа, він повинен бути завірений нотаріусом. Все це ми робимо на місці. Вам не доведеться думати, де і як отримати ІПН фізичній особі нерезиденту, так як ми в силах все здійснити за вас. У разі співпраці, клієнт надає тільки копію паспорта, інші документи ми готуємо самостійно. У нас ніколи не виникає мовних бар'єрів, в разі потреби підключаємо перекладачів і в будь-якому випадку знаходимо спільну мову з клієнтами. Вартість комплексної послуги становить 700 грн.

Юридична компанія КИЇВ гарантує своїм клієнтам стовідсотковий результат отримання свідоцтва ІПН протягом до п'яти днів. Є питання по отриманню ІПН резидентами і нерезидентами, шукаєте де в Києві оформити ідентифікаційний код - сміливо телефонуйте або завітайте до нас в офіс. Завжди готові вирішити задачу швидко і недорого!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.