Яндекс.Метрика

Отримання посвідки на проживання

Посвідка на проживання в Україні - це документ, що засвідчує особу іноземця та дає йому право законно (легально) перебувати на території України протягом тривалого періоду часу. Отримана посвідка на проживання в Україні буває як тимчасовою, так і постійною. Відповідно тимчасова посвідка на проживання видається на конкретний період (наприклад на час дії дозволу на роботу в Україні для іноземця), ну а постійна - безстроково.

Правила видачі посвідки на тимчасове проживання в Києві такі ж як і по всій Україні. Необхідно надати документи, що підтверджують наявність у іноземця підстав для отримання посвідки на проживання, а також набір інших документів, і цей список може бути різним в залежності від підстав за якими буде видаватися посвідка.

Які б не були підстави процес оформлення посвідки на проживання в Україні є досить не простим, трудомістким і забирає багато часу на збір і подачу документів. У зв'язку з цим переважна більшість іноземців звертаються до юристів, щоб отримати кваліфіковану допомогу і зробити посвідку на проживання в Україні максимально швидко і безболісно.

Окремо хочемо звернути увагу іноземців та осіб без громадянства, на той факт що в інтернеті є пропозиції купити посвідку на проживання в Україні. Будьте уважні, в 99 або навіть 100 відсотках це шахраї які просто хочуть вас пограбувати. І навіть якщо Вам і справді продадуть за певну ціну посвідку на проживання в Україні без підстав, підготовки і подачі документів до відповідного органу, то цей документ виданий не легально і неприємності можуть початися в будь-який момент.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.