Яндекс.Метрика

Зміна назви

Зміна назви компанії, підприємства, організації або фірми

Зміна назви юридичної особи - процедура досить трудомістка. Без навичок роботи з документами, досвіду взаємодії з співробітниками державних органів вона може розтягнутися на тривалий термін. Часто так буває, що зміна назви компанії - юридичної особи є частиною глобальної перебудови бізнесу - наприклад, зміни видів діяльності та без відповідної назви потенційний клієнт просто не зрозуміє, що йому пропонують. О скільки паралельно компанія може змінювати форму оподаткування, формувати новий штат - і бюрократичні зволікання для неї згубні.

Юридична компанія «Київ» допоможе змінити назву установи - ТОВ, ПП в Києві, збере і підготує необхідну документацію, оплатить реєстраційні збори, допоможе в нотаріальному посвідченні підписів на документах, подасть документи до уповноважених органів і Ви гарантовано отримаєте потрібний результат, що виключає можливість безпідставної відмови у державних органах, наприклад, через помилки в наданих документах.

Зміна назви в юридичної особи (ТОВ, ПП) передбачає розробку та підписання власниками підприємства або їх представниками нового статуту підприємства з новою назвою. Ми беремо на себе зобов'язання з підготовки нової редакції статуту. Ми гарантуємо, що ця нова редакція статуту буде відповідати всім нормам чинного законодавства.

Ми обов'язково виготовимо нову печатку (з новою назвою) для вашого підприємства.

Ми виконаємо зміну назви організації в Києві «під ключ», проконсультуємо про необхідні супутні дії, які Вам знадобиться зробити незабаром, як-то повідомлення банківських установ, переоформлення всіляких свідоцтв, патентів, ліцензій тощо.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.