Яндекс.Метрика

Прописка (реєстрація) у Києві та області

Необхідна прописка або реєстрація за місцем проживання в місті Київ або області? Юридична компанія «Київ» створена, щоб допомогти вам у вирішенні всіх проблем, що виникають. Кого цікавить прописка (реєстрація) в Києві і Київській області, відразу відзначимо: прописка або реєстрація - суть одна. Реєстрація дозволяє громадянину проявляти більшу мобільність і пересуватися по території країни, змінюючи місце проживання, відповідно до особистих побажань. При цьому місце реєстрації не обов'язково має бути місцем проживання, але за цією адресою ви будете зареєстровані в документації, а також будете отримувати офіційну кореспонденцію.

Отримати прописку в Києві з нашою допомогою просто! Зверніть увагу: законодавчо, термін, після закінчення якого проживаючий на території України громадянин повинен проставить прописку за новим місцем проживання, становить 30 днів.

У нас ви можете купити прописку в Києві з ГАРАНТІЄЮ занесення в держ. реєстр, а також з офіційною відміткою в вашому паспорті, дозволі на проживання і т. д. Відмітка проставляється на відповідних сторінках документа, крім того, відмітка про взяття на облік за попереднім місцем проживання також знімається.

Як оформити реєстрацію в Україні?

Щоб зробити реєстрацію (прописку) в Києві і Київській області, Вам необхідно надати нам один з таких документів:

  • паспорт громадянина України;
  • тимчасову посвідку на проживання, яку Ви могли отримати в разі трудової міграції, міграції в зв'язку з укладенням шлюбу і т.д .;
  • постійну посвідку на проживання, яку Ви могли отримати в разі міграції по шлюбу (з моменту укладення якого пройшло більше двох років) і т.д.

Прописка в Києві - наша ціна Вас приємно здивує, а також потребує збору невеликого пакета документів. Хоч перелік і не великий, але найчастіше ті, кому потрібна прописка в Києві, миттєво губляться, і починається небажана плутанина.

Вам необхідна ПРОПИСКА в Києві недорого? З нашою допомогою це буде не тільки ЕКОНОМІЧНО, але і ШВИДКО, а також вимагатиме від вас мінімальної кількості документів:

  • паспорт або посвідка на проживання;
  • довіреність або особиста присутність;
  • інші папери за потребою (обговорюється індивідуально).

Відповідь на питання «скільки коштує прописка в Києві?» Може бути різним у різних організаціях, але ми намагаємося підтримувати стабільно низькі ціни на наші послуги і гарантуємо що Ви беззастережно будете прописані за адресою за яку заплатили.

4 причини оформити реєстрацію (прописку) в ЮК «Київ»

Отже, де оформити прописку в Києві так, щоб опинитися у виграші? Юридична компанія «Київ» із задоволенням пропонує вам свої послуги. Наші переваги - це:

  • низька вартість прописки (реєстрації) в Києві і області;
  • оперативні терміни роботи;
  • ваша мінімальна участь в процесі;
  • гарантія якісного результату.

Ціна прописки:

Київ - 4500 грн

Київська обл. - 4000 грн

Термін:

2-4 дня

Ми чекаємо на ваші замовлення!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.