Яндекс.Метрика

Круглі печатки

Виготовлення круглих печаток.

Якщо вас цікавить виготовлення круглої печатки для ТОВ, СПД, печатки для лікаря, адвоката або можливо необхідна кругла печатка для інженера або експерта в будівельній галузі то ви потрапили за адресою! Ви можете купити круглу печатку або якщо сказати більш правильно, замовити виготовлення печатки у нас.

Якщо вас цікавить печатка для ТОВ або СПД, то ми наполегливо радимо замовляти виготовлення печатки з використанням елементів захисту печатки від підробки. На жаль елементи захисту печатки не врятують вас на 100% від можливої ​​підробки, але все таки, як каже статистика, печатку з елементами захисту підробляють рідше і в першу чергу через складность такої роботи. Ну а в наш не спокійний час краще перестрахуватися. До слова сказати печатка з елементами захисту виглядає більш привабливо, о скільки майже всі елементи захистів мають красивий естетичний вигляд.

Для замовлення виготовлення круглої печатки вам необхідно:

  • вирішити яку і для кого необхідна печатка;
  • надати нам первинну інформацію: 1) код ЄДРПОУ для ТОВ; 2) ідентифікаційний код для ФОП; 3) свідоцтво адвокат, нотаріус, диплом лікар, сертифікат інженер, експерт будівельної галузь;
  • приїхати до нас в офіс для отримання замовленої печатки або замовити доставку.

Щоб отримати готову печатку вам необхідно взяти з собою паспорт.

Офіс нашої компанії знаходиться в центрі Києва, і має зручне місце розташування. Ми знаходимося в 7-8 хвилинах ходьби від метро Університет або Золоті ворота.

Якщо ви хочете отримати ескіз печатки на узгодження вам необхідно всього лише повідомити нам про це бажання і вказати на яку електронку ми повинні вислати вам ескіз печатки на узгодження. Підготовка ескізів печаток на узгодження здійснюється - БЕЗКОШТОВНО!

Будьте пильні, не замовляйте круглі печатки у сумнівного виробника, бо в кращому випадку ви всього лише одержите не якісну печатку ...

Якщо у вас залишилися якісь питання по замовленню або виготовленню печатки, про те як можна оплатити і отримати печатку - телефонуйте, пишіть або приїжджайте до нас в офіс. Ми завжди раді вам!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.