Яндекс.Метрика

Постійна посвідка на проживання в Україні

Посвідка на постійне проживання де підставою є шлюб іноземця з громадянином / громадянкою України

Ви вирішили переїхати в Україну, і у вас з'явилася потреба в найнеобхідніших мігранту документах, зокрема, в посвідці на проживання? Спеціально для тих, кому необхідна посвідка на постійне проживання в Україні в зв'язку з укладенням шлюбу з громадянкою або громадянином України (коли з моменту укладення шлюбу минуло більше 2 років), надається наша наступна послуга: отримання постійної посвідки на проживання в Україні. Хто ж має право отримати постійну посвідку на проживання в Україні? Будь-який громадянин іноземної держави, який прожив у шлюбі більше двох років.

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні - це досить складна процедура, для цього потрібна чимала кількість документів, серед яких різні заяви, довідки, квитанції, а також нотаріально завірені ксерокопії та переклад на українську мову основних сторінок вашого паспорта, і т. д. Причому набір документів може значно відрізняється в тій чи іншій ситуації.

Ми самостійно займаємося збором всіх необхідних документів: все, що від вас буде потрібно - це кілька первинних документів (паспорт, свідоцтво про шлюб) і ваші фотографії відповідно до вимог регламенту.

Скільки коштує постійна посвідка на проживання в Україні

У нас ви можете замовити постійну посвідку на проживання в Україні, а, точніше, її оформлення, всього за 12000 грн. Вам не доведеться навіть витрачатися додатково на оплату мита: її вартість включена в послугу.

Отже, якщо ви плануєте переїзд в Україну на постійне місце проживання, ми рекомендуємо вам не витрачати час на довге вивчення українського законодавства - замість цього краще витратити дорогоцінні дні на більш ретельну організацію переїзду! Ми допоможемо відповісти на питання «як переїхати в Україну на постійне місце проживання?». Швидко і з гарантією, в найкоротші терміни ви отримаєте бажаний документ без зайвих витрат часу і фінансів. Ну, а так як оформлення ПМЖ в Україні - це постійний документ, вам навіть не доведеться доплачувати за його продовження.

Термін отримання постійної посвідки на проживання - від 90 днів.

Отримання постійної посвідки на проживання - 12 000 грн;

Ми запрошуємо всіх бажаючих оформити ПМЖ в Україні в нашу юридичну компанію «Київ», де вас чекають кваліфіковані професіонали своєї справи, які точно знають, які документи необхідно зібрати, які мита оплатити, і які підписи проставити. З нами вам не доведеться виснажувати себе довгою паперовою тяганиною, і отримання ПМЖ в Україні стане всього лише черговою відправною точкою в вашому переїзді без проблем і переплат! Якщо у вас залишилися питання, ми з задоволенням відповімо на них, а також приймемо ваші заявки за допомогою одного з контактних телефонів нашої компанії.

Також для отримання постійної посвідки на проживання є й інші підстави. Для більш детальної інформації вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким із зручних для вас способом.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.