Яндекс.Метрика

Юридична компанія «Київ»

Сучасний Київ - не просто столиця України, це місто з величезною кількістю компаній всіх форм власності - промислових підприємств, некомерційних організацій, торгових компаній. Підтримувати зв'язки один з одним, співпрацювати, взаємодіяти з органами влади досить складно. Саме тому без кваліфікованої юридичної допомоги в Києві не обійтися.

Юридична фірма «Київ» надає послуги для фізичних та юридичних осіб, а також здійснює бухгалтерський супровід для ФОП в тому числі для ФОП на єдиному податку і юридичних осіб. Крім того, здійснюємо виготовлення штампів, факсиміле, круглих печаток, надаємо допомогу в оренді юридичної адреси і ряд інших послуг. Співробітники компанії мають глибокі знання українського законодавства, відстежують їх зміни, а також мають великий досвід взаємодії з державними органами та інстанціями. Юридична компанія Київ гарантує доступні ціни на послуги, а якість нашої роботи визначає замовник - ми виконуємо взяті на себе зобов'язання і забезпечуємо потрібний результат.

Послуги юридичної компанії

Юридична фірма «Київ» надає юридичні консультації та професійну допомогу за такими напрямками:

 • Дозвіл на роботу в Україні для іноземців
 • Посвідка на проживання в Україні (як тимчасова так і постійна)
 • реєстрація, перереєстрація та ліквідація компаній
 • отримання ідентифікаційного коду (податкового номера)
 • оформлення довідки про несудимість
 • зміна системи оподаткування та групи ЄП
 • допомога в зміні засновника, директора, назви компанії, КВЕД, та інше
 • а також бухгалтерський супровід та інші юридичні послуги, які можуть знадобитися фізичним і юридичним особам - за кращими цінами в Києві.

Крім того, присутні в прайсі юридичної фірми послуги допоміжного плану, але не другорядні за значимістю - нотаріальне посвідчення і переклади документів, виготовлення печаток, штампів та факсиміле, оренда юридичної адреси для ТОВ, реєстрації / супровід угод і т.д.

Чому послуги юридичної компанії «Київ»

Юридичні фірми можуть завищувати ціни на послуги, ми ж шукаємо можливості їх знижувати в інтересах наших клієнтів. Це нелегко, але для юристів з досвідом роботи в провідних компаніях і держустановах немає нічого неможливого. Ми працюємо в Києві, маємо партнерські зв'язки з юристами і адвокатами в регіонах, регулярно підвищуємо кваліфікацію і відстежуємо будь-які зміни в законодавстві. Завдяки такому поєднанню ресурсів, юридична фірма «Київ» ефективно стоїть на сторожі інтересів клієнтів - резидентів і нерезидентів України.

У чому наша відмінність від інших юридичних компаній в Києві і секрет відмінної репутації? У своїй роботі фахівці спираються на:

 • багаторічний досвід роботи в обраних нішах
 • індивідуальний підхід до вирішення завдань певного клієнта
 • скрупульозне вивченням проблеми з подальшою розробкою стратегії для її усунення
 • розробка нестандартних підходів до вирішення юридичних питань
 • згуртовану команду юристів, які спеціалізуються в різних галузях права

Вигоди від співпраці з юридичною компанією «Київ»

На наш подив, багато юридичних компаній завищують ціни на послуги. З надією на високі прибутки, ефект в результаті такого підходу вони отримують протилежний - потік клієнтів вичерпується до тих пір, поки компанія не визнає свою помилку. Юридична компанія «Київ» не дає порожніх обіцянок і не затягує виконання взятих на себе зобов'язань. Ми віддаємо собі звіт, що доступні за вартістю юридичні послуги - це аксіома, а професіоналізм юриста - найкраща гарантія досягнення потрібного результату.

Допомога кваліфікованого фахівця дозволяє уникнути невиправданих ризиків, які обов'язково виникнуть при самостійному вирішенні питань, і дозволяє скоротити витрати або навіть уникнути фінансових витрат.

Працюючи з кращими у своїй справі, Ви підвищуєте економічну ефективність фірми. Співпрацюючи зі «старою» юридичною фірмою, Ви можете сміливо відправляти у відпустку ангела-охоронця - ми завжди прийдемо на допомогу і не зникнемо через півроку в кам'яних джунглях столиці.

У переліку послуг фірми присутні найбільш затребувані запити клієнтів. Проте кожен випадок в практиці юридичної компанії унікальний і вимагає персонального підходу. Юристи зі всіх сторін досліджують ситуацію, після чого приступають до виконання поставленого завдання і видають «на-гора» результат в найкоротші терміни. Наша компанія надає юридичні послуги професійно, швидко і недорого - це ті три кити, на яких ми будуємо співпрацю з замовником та завдяки яким кожен клієнт залишається з нами на роки.

Завжди готові допомогти з оформленням потрібних документів і довідок, реєстрацією підприємства, виготовленням печаток, штампів та факсиміле, а також з бухгалтерським супроводом. Фактично, ми надаємо повний комплекс послуг, необхідний для малого бізнесу в Україні та найбільш затребувані послуги для приватних осіб. Звертайтеся - юридична компанія «Київ» стоїть на сторожі інтересів клієнтів!

Кращі фахівці!
Досвід приходить з роками.
Тільки досвідчений юрист знає що робити.
Optima est legum interpres consuetudo– найкращий тлумач законів – практика.
безкоштовна консультація
Надійно та ефективно!
Всі ці слова не порожній звук для нас.
Тільки ці якості дозволяють нам багато років успішно працювати.
Tertium non datur - третього не дано.
безкоштовна консультація
Кожен клієнт понад усе!
Ми завжди готові допомогти Вам.
Ваша подяка - головна нагорода для нас.
Aliis inserviendo consumor - служачи іншим, згоряю сам.
безкоштовна консультація
Про Компанію
Вас вітає Юридична Компанія "КИЇВ"
Звернувшись до нас, Ви позбудетеся від ряду следующихих проблем:
детальніше про компанію
Позбавляєтеся від турбот
Позбавляєтеся від необхідності розбиратися в суперечливих процедурах, вивчаючи закони та нормативну документацію, що регламентує певне питання.
Без зайвих розмов
Зводите до мінімуму особисте спілкування з працівниками державних органів (Центру зайнятості, міграційної служби, районної адміністрації, податкові інспекції та міліції, пенсійного фонду, судів та інших) при вирішенні Ваших питань.
Економте час і нерви
Економте свій час і нерви, так як вам не доведеться ламати голову над тим, які документи необхідно зібрати, як їх заповнити і куди подати, а також Ви позбудетеся від необхідності стояти внескончаемых чергах і вислуховувати причіпки і відмови державних чин
Економите св
Позбавляйтеся від необхідності розбиратися в суперечливих процедурах, вивчаючи закони та нормативну документацію, що регламентує певний запит.
Схема нашої роботи
Або як ми працюємо
1
Ви зв'язуєтеся з нами
або залишаєте заявку на консультацію
2
Зв'язуємося з вами
найкоротші терміни і консультуємо
3
Розробляємо стратегію вирішення вашого питання
4
Оплата
ефективно виконаної роботи
Відгуки та подяки
Або що кажуть наші клієнти
Спасибо за работу. НЕ жалею ни минуты что обратился именно в эту компанию. Мне гарантировали что все будет вовремя, и в итоге так и получилось. С радостью буду обращаться еще не раз.
Иван Игоревич
Разрешение на работу было оформлено быстро. Также мне понравилось удобное расположение офиса юр компании (возле метро Университет и Золотые ворота). Всем рекомендую эту компанию.
Соколова Анна
Буду краток: сделано все качественно, регистрация меня предпринимателем была закончена быстрее чем обещали!
Шевчук А.
Благодарю юристов компании за качественное и своевременное выполнение взятых на себя обязательств. Спасибо.
Татьяна
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.