Яндекс.Метрика

Виготовлення печаток

Виготовлення печаток, штампів та факсиміле.

Юридична Компанія КИЇВ займається виготовленням круглих печаток та штампів, а також продає різноманітну штемпельну продукцію, а саме автоматичні оснастки для круглих печаток та штампів, датери, нумератори, штемпельна фарба, витратні матеріали для виробництва печаток та іншх штемпельних аксесуарів. Ми займаємося виготовленням печаток в Києві вже давно і маємо величезний досвід в цій сфері. З огляду на той факт що ми є юридичною компанією ви не тільки можете замовити виготовлення печатки або штампа у нас а і можете отримати розгорнуту консультацію про правовий статус і правила використання печаток і штампів.

Наше сучасне обладнання дозволяє нам виготовляти печатки і штампи найвищої якості, а також можливе застосування різних елементів захисту для печаток. У нас величезний вибір елементів захисту від підробки, з яким можна ознайомитись у нас в офісі або ми можемо вислати перелік захистів вам на імейл.

Також наша компанія може розмістити наявний у вас логотип на вашій печатці юридичної особи або фізичної особи підприємця. А якщо у вас немає логотипу, але ви хочете його мати, не біда, ми можемо вам в цьому допомогти. У нас є фахівець, який зможе розробити логотип для вашого бізнесу.

Окремо хочу сказати, що ми також займається виготовлення факсиміле. Це печатка / штамп яка робить відбиток підпису. Найчастіше факсиміле необхідні в тих випадках коли керівник бізнесу буває в роз'їздах/відрядженнях і відповідно його часто немає на місці коли терміново необхіден його підпис. Найчастіше факсиміле, як і штампи використовуються для полегшення постійної (щоденної) канцелярської роботи і в першу чергу для внутрішньої документації. Хоча звичайно сфера його дії не обмежується тільки внутрішньою документацією.

Якщо ви хочете замовити печатку в Києві, вам не треба витрачати багато часу. Звертайтеся до нас (телефонуйте, пишіть або приїжджайте до нас в офіс) повідомте, що саме вас цікавить і в найкоротші терміни ваше замовлення буде готове. Також для вашої зручності у нас є можливість доставки замовлених вами печаток.

Будьте уважні на ринку виготовлення печаток досить багато шахраїв і саме тому довіряйте таке важливе питання як виготовлення і особливо термінове виготовлення печаток в Києві професіоналам своєї справи. Виготовлення печаток і штампів повинна робити та компанія якій ви довіряєте і тоді ви будете спокійні і в процесі виготовлення печатки і довгі роки після!

Юридична компанія Київ це в будь-який момент - виготовлення печаток, виготовлення штампів, виготовлення факсиміле, і в першу чергу виготовлення печаток в Києві.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.