Яндекс.Метрика

Печатки для ФОП, СПД

Ми здійснюємо виготовлення круглих печаток для ФОП відповідно до побажань замовника і дотриманнями діючих стандартів, в подальшому у клієнта не виникає проблем з цим важливим канцелярським елементом. Ми докладаємо всіх зусиль щоб виготовлення печатки було максимально швидким і якісним. Зробити круглу печатку в Юридичної Компанії Київ - це правильний вибір. Ми гарантуємо, що вироблена у нас печатока підприємця буде відповідати всім стандартам і вимогам і буде максимально захищена від підробки.

Скільки коштує виготовлення печатки?

Незважаючи на те, що ми є юридичною компанією, яка надає допомогу підприємствам і фізичним особам в різних галузях права та бухгалтерського обліку, ціна на виготовлення печатки для підприємців ніколи не буде завищеною, так як ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося бути для них доступними.

Згідно з чинним законодавством підприємець має право займатися підприємницькою діяльністю при цьому він не зобов'язаний використовувати печатку. Але на практиці 85-90% підприємців використовують печатоку в роботі. Пов'язано це в першу чергу з тим, що коли клієнт купив у вас товар або послугу просить документ який підтверджує оплату. Ви можете видати наприклад квитанцію. Але якщо на квитанції є ваш підпис але немає відбитка печатки ФОП це на практиці викликає масу питань і недовіри. Питання недовіри також актуальний якщо підприємець підписує договір з юридичною особою (підприємством) і на договорі не ставить печатку в зв'язку з її відсутністю. Зробити печатку для ФОП - не дорого! Вибір за вами. У будь-якому випадку якщо ви зробили печатку підприємця то у вас є вибір користуватися їй чи ні.

Замовляючи виготовлення печатки для суб'єктів підприємницької діяльності у нас ви гарантовано отримаєте якісну печатку в максимально стислі терміни і при цьому ціна виготовлення печатки приємно здивує вас своєю доступністю.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.