Яндекс.Метрика

Реєстрація змін в установчі документи

Реєстрація внесення змін до статуту, а також реєстрація інших змін.

Реєстрація змін до установчих документів (статут) юридичної особи можна розділити на два основних етапи:

  • правильну підготовку документів компанії;
  • подачу оформлених документів до реєструючого органу для реєстрації статуту та внесення відповідних змін до реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Команда наших юристів із задоволенням допоможе вам на будь-якому з цих етапів. Відмінні теоретичні знання законодавства і самого питання реєстрації змін в установчі документи, а також багаторічний досвід дає нам можливість з легкістю підготувати нову редакцію статуту вашої компанії. Нова редакція статуту вашого підприємства буде включати всі ваші вимоги і побажання до неї, а також необхідні норми чинного законодавства, що в свою чергу убезпечити процес реєстрації статуту від причіпок реєстратора до документів і відповідно унеможливить відмову в реєстрації. Щодо другого етапу, а саме подачі документів для реєстрації змін до статуту ТОВ чи ПП, то тут можемо вас запевнити, що ми точно знаємо де, коли, кому і як необхідно подавати документи на реєстрацію змін. Ми багато років подаємо документи на реєстрацію, постійно спілкуємося з реєстраторами, і ви можете бути спокійні - ваші документи будуть подані максимально оперативно, а остаточний результат буде виконаний чітко і в обумовлені терміни.

Окремо хочемо звернути вашу увагу, що для реєстрації змін до статутних документів підприємства необхідно провести збори органу уповноваженого приймати рішення про такі зміни в статуті компанії. Таким органом, наприклад у товаристві з обмеженою відповідальністю, є загальні збори учасників, а результати зборів оформлюються протоколом загальних зборів учасників. Також необхідно пам'ятати, що з кінця 2017 підписи на такому протоколі, як і на новій редакції статуту, підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню! Звідси висновок, що всім учасникам, будь їх два або двадцять два, необхідно буде зібратися у нотаріуса в один день. Також треба пам'ятати, що реєстрація змін до статутних документів ТОВ обов'язково буде супроводжуватися витратами на нотаріальне посвідчення протоколу і самого статуту компанії.

Якщо у вас є необхідність в реєстрації змін до статуту компанії / підприємства - звертайтеся до нас і ми гарантовано зможемо допомогти вам як на будь-якому конкретно взятому етапі так і зможемо взятися комплексно з процес реєстрації змін і виконати його від А до Я "під ключ"!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.