Яндекс.Метрика

Штампи

Виготовлення штампів

Юридична компанія «Київ» професійно надає послуги з виготовлення штемпельної продукції вже більше 10 років. У наших силах здійснювати термінове виготовлення штампів в Києві, зокрема штампів з реквізитами компанії, надати які ви можете без особистого відвідування офісу - в телефонному режимі, по електронній пошті. Ціна виготовлення штампів в Києві порівняно невисока, ми гарантуємо якісне виготовлення штампів на замовлення дешево і в найкоротші терміни.

Компанія «КИЇВ» здійснює оперативне виготовлення печаток і штампів

Послуги з виготовлення штампів здійснюються на сучасному обладнанні, із застосуванням оснащення провідних українських і зарубіжних виробників. Ми працюємо з штемпельною продукцією будь-якого рівня складності, з граничною чіткістю і швидкістю. У виробництві використовується першокласна гума, що багаторазово збільшує термін служби виробу і гарантує захист від підробки. Крім того, ми завжди готові проконсультувати вас про правила експлуатації, зберігання і утилізації відпрацювавших своє штампів.

Замовлення печаток і штампів в Києві недорого

Буває так, що штамп загублений і він терміново необхідно для оформлення внутрішніх документів підприємства. Для його відновлення нам необхідні приклад відбитка, який можна переслати по електронній пошті, цього цілком достатньо для того щоб наші професіонали створили ідентичний екземпляр. Також ми, на вимогу клієнта, може додати посилений захисні елементи, щоб підвищити рівень безпеки підприємства та захистити документи від підробки. Звичайно, вартість термінового виготовлення штампів по відбитку може бути трохи дорожче, ніж його звичайне виготовлення, але така можливість дозволить усунути безліч проблем, пов'язаних з втратою штампа.

Для замовлення виготовлення печаток і штампів в юридичній компанії «КИЇВ» Вам не обов'язково відвідувати офіс компанії, заповнювати численні бланки і витрачати час на пояснення завдання, яке необхідно вирішити. Ми завжди раді співпраці з новими клієнтами, приймаємо замовлення в будь-якій зручній для вас спосіб і робимо все можливе, щоб замовлення будь-якої послуги вимагало мінімальної участі замовника. Ми цінуємо ваш час, гроші і піклуємося про захист вашого бізнесу. Не сумнівайтеся в правильності вибору, просто оформляйте замовлення на виготовлення штампів і оперативно отримуйте відмінний результат.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.