Яндекс.Метрика

Ліквідація ФОП

Ліквідація СПД в Києві та Київській області

Ліквідація СПД в Києві і області є процедурою, після закінчення якої підприємець звільняється від статусу платника податків і припиняє вести комерційну, господарську діяльність. Підставою для закриття СПД в Україні вважається правильно оформлене бажання підприємця завершити ведення будь-якого виду підприємницької діяльності, зареєстрованого належними чином. Днем закриття СПД в Києві є день внесення відповідних відомостей про ліквідацію суб'єкта в ЄДРПОУ.

Ліквідація СПД в даний момент коштує недорого і представляє полегшену процедуру, яка передбачає наявності відповідального підходу і професійні знання. Юридична компанія «Київ» пропонує послугу закриття ФОП в Києві і Київській області, яка представлена ​​у вигляді реалізації наступних кроків:

  • подання звернення про ліквідацію державному реєстратору;
  • внесення відомостей про закриття ФОП в ЄДРПОУ;
  • проходження документальної перевірки в контролюючому податковому органі та отримання відповідних довідок;
  • повторний візит до державного реєстратора для підтвердження відсутності фінансової заборгованості перед державними фондами;
  • реєстрації закриття СПД в ЄДРПОУ.

Кращі ціни на закриття СПД в Києві

Закриття СПД «під ключ» є завданням справжніх професіоналів юридичної справи, з яких складається штат ЮК «Київ». Ліквідація СПД повинна здійснюватися досвідченими юристами, завдяки чому вам вдасться впоратися з процедурою закриття в максимально невеликий проміжок часу, а також уникнути ризиків нарахування штрафних санкцій. Якісний супровід під час закриття СПД юристами передбачає подання незданої звітності до контролюючих органів, походи в державні структурні підрозділи.

Необхідні умови ліквідації СПД

Закриття СПД відбувається за умови обов'язкового дотримання нормативів чинного законодавства України. Для ефективної, якісної і швидкої ліквідації необхідно надати нам печатку (за наявності) та всі наявні документи та офіційні папери:

  • бланки бухгалтерської звітності;
  • книгу доходів і витрат СПД;
  • інші фінансові папери.

Юридична компанія «Київ» пропонує прийнятні ціни на послуги ліквідації СПД для середнього споживчого рівня, які вказані без урахування офіційних платежів і витрат на оформлення нотаріального доручення. Наші юристи готові зробити процедуру ліквідації СПД «під ключ» практично непомітною для клієнта!

Ціна закриття СПД:

  • без проходження перевірки в податковій - 750 грн;
  • з перевіркою в податковій - 3000 грн
Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.