Яндекс.Метрика

Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси компанії (ПП, ТОВ, ...) в Києві

Необхідність в реєстрації зміни юридичної адреси може бути викликана різними причинами, від банального фактичного переїзду компанії з одного офісу в інший, так і іншими, наприклад у зв'язку з бажанням змінити податкову інспекцію завдяки зміні адреси в інший район. Наша компанія завжди готова допомогти в вирішенні цього питання - швидко, професійно, та з дотриманням законодавства.

Послуги зі зміни юридичної адреси ПП, ТОВ включають в себе підготовку необхідних документів, нотаріального посвідчення підписів на них, подачу документів в реєстраційну службу, сплату мит і ряд консультацій щодо подальших дій з боку замовника. Коли зміна юридичної адреси буде завершена вам залишиться тільки повідомити банк, постачальників і клієнтів про те, що у вас зареєстрована нова юридична адреса, і в разі необхідності переукласти з ними договори (оформлення додаткових угоди).

Зміна юридичної адреси ТОВ вимагає від Вас надання в юридичну компанію «Київ» таку інформацію:

  • назва та ідентифікаційний код підприємства;
  • оригінал або скан чинного статуту;
  • нову адресу.

Вартість послуг по зміні юр. адреси складається з вартості самої послуги, реєстраційного збору та витрат на нотаріальні послуги (вартість нотаріальних послуг може змінюватися в залежності від кількості учасників (власників)).

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.