Яндекс.Метрика

Зміна директора

Зміна директора підприємства ТОВ, ПП в Києві

Причин, з яких на підприємстві змінюється керівник - маса. Це і добровільна відставка чинного директора, і рішення засновників, яких не задовольняють результати діяльності керівника, і навіть смерть людини.

Якою б не була причина, юридична компанія «Київ» допоможе змінити директора компанії в найкоротші терміни, з мінімальною участю представників замовника в процесі. Ми підготуємо пакет документів, допоможемо з нотаріальним посвідченням підписів на ньому, далі ми передамо документи до реєстраційного органу. В кінці цього процесу ми отримаємо виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яка буде підтвердженням, що зміна директора в ТОВ або ПП відбуласяі у всіх реєстрах значиться новий директор підприємства. Готові документи ви можете забрати у нас в офісі або ми готові передати документи там, де вам буде зручно і коли вам зручно.

У разі необхідності ми готові подати до податкової інспекції вашого району повідомлення про прийняття на роботу нового співробітника (нового директора). Цю дію ми не робимо в обов'язковому порядку так як після повідомлення податкової про прийняття нового співробітника само собою зрозуміло необхідно почати виплати такому співробітникові заробітної плати, податків і зборів з цієї зарплати. А о скільки всі ми знаємо, що деякі підприємства (наприклад ті які тимчасово не працюють) не планують виплату зарплати, то ми подаємо повідомлення в податкову тільки за окремою прохання замовника.

Ми надаємо послуги зі зміни директора в Києві і Київській області шляхом внесення зміни в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Також ми можемо допомогти новому директору зробити у нотаріуса банківську картку і відкрити рахунок у банку.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.