Яндекс.Метрика

Надання юридичної адреси

У нашій країні надання юридичної адреси для реєстрації ТОВ, ПП не рідкість, адже так буває, що реєстрація підприємства може проводитися не за місцем його реального знаходження. Це має місце, так як вважається, що юридична адреса необхідна як формальність для здійснення реєстрації підприємства.

Але не потрібно забувати, що на формальну адресу буде приходити вся важлива державна кореспонденція, значить, необхідно заздалегідь визначитися, хто і де вам її надасть. Тому якщо у вас велике промислове підприємство краще його реєструвати за фактичним місцем перебування, так гарантовано у вас не буде проблем з державою. Але у випадках, коли ви плануєте створити невеликий і звичайно перспективний бізнес але поки не маєте фінансової можливості брати в оренду реальний офіс так як це буде просто не рентабельно. Тоді купити юридичну адресу це саме ваш варіант, і він стане для вас оптимальним рішенням.

Для того щоб здійснити це оптимальне рішення до нас щодня звертаються підприємці, так як відомо, що наша юридична компанія КИЇВ організовує надання юридичної адреси в будь-якому районі нашого міста.

Чому саме у нас потрібно купити юридичну адресу для ТОВ, ПП в Києві та Київській області?

Ми досить давно практикуємо послуги з надання юридичної адреси і знаємо, що можемо вам запропонувати масу переваг.

  1. Якісне поштове обслуговування, уся кореспонденція обов'язково буде отримана вами;
  2. Ми пропонуємо купити юридичну адресу дешево: договір суборенди з річним терміном коштує 1200 грн., При цьому вартість поштового обслуговування складає 100 грн. / Місяць. А комплексний договір оренди з поштовим обслуговуванням можна отримати за 3600 грн.
  3. Підтвердження наданої нами адреси.
  4. Отримання пакета документів для реєстрації.

Як ви вже зрозуміли, ми не пропонуємо просто купити юридичну адресу в Києві на свій страх і ризик, ми пропонуємо здійснити виважене придбання юридичної адреси і при цього ми готові сприяти успішному проходженню державних перевірок на нашій адресі.

З нами оперативно оформляється оренда юридичної адреси для підприємств в Україні

Ми свою роботу звикли здійснювати надійно і швидко, тому для наших клієнтів оформлення орени юридичної адреси в Києві можливе навіть у телефонному режимі. Для підготовки необхідного пакету документів нам потрібно не більше ніж одну годину, після закінчення цього часу ви зможете рухатися далі і реєструвати свій бізнес.

Як ви вже зрозуміли, ми не пропонуємо просто купити юридичну адресу в Києві на свій страх і ризик, ми пропонуємо здійснити осмислену покупку юридичної адреси і при цього ми готові сприяти успішному проходженню державних перевірок на нашу адресу.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.