Яндекс.Метрика

Тимчасова посвідка на проживання в Україні

Ви зіткнулися з такою проблемою, як отримання посвідки на проживання в Україні? Не поспішайте впадати у відчай! Наша компанія допоможе вам впоратися з цим питанням в максимально стислі терміни!

Багато мігрантів задаються питанням про те, як отримати посвідку на проживання в Україні. Всі норми і вимоги щодо отримання тимчасової посвідки на проживання регламентуються Законом України Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. В даному законі прописані необхідні норми і вимоги для отримання посвідки на проживання в Україні, а також позначені нюанси, з якими може зіткнутися бажаючий отримати посвідку на проживання в Україні громадян Білорусії, Росії або будь-якої іншої країни. Зверніть увагу - найпопулярнішими підставами отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні для іноземців є дозвіл на роботу в Україні або шлюб з громадянкою / громадянином України.

Окремо хочемо зауважити, що якщо Ви отримали дозвіл на роботу в Україні, то крім Вас, право на отримання тимчасової посвідки на проживання отримує також Ваш чоловік / дружина, а також ваші діти.

Наша компанія готова отримати для Вас посвідку на проживання в Києві та Київській області, а також в будь-якому іншому регіоні України!

Як оформити посвідку на проживання на основі дозволу на роботу

Для отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні іноземцю необхідно подати до державного органу відповідний пакет документів (перелік документів наведено нижче).

Які документи необхідні для того, щоб оформити посвідку на проживання в Україні? На даний момент Українське законодавство вимагає наявності наступних паперів:

 1)  Заява;

 2)  Лист-зобов'язання;

 3)  Паспорт (оригінал);

 4)  Копія паспорта з перекладом;

 5)  Оригінал дозволу на роботу в Україні;

 6)  Кольорові фотографії 3,5х4,5 - 4 шт .;

 7)  Страховка;

 8)  Квитанція про сплату державного збору за послуги міграційної служби;

 9)  Віза тип Д або штамп про перетин кордону для безвізових країн.

При цьому щоб зробити посвідку на проживання в Україні з нашою допомогою, Вам обов'язково знадобиться надати нам мінімальний набір документів ваші фотографії, паспорт і дозвіл на роботу, а оформленням і збиранням решти пакету документів займемося ми самі.

Ви вже вирішили купити посвідку на проживання в Україні? Наші розцінки на роботу Вас приємно здивують: оформлення посвідки на проживання обійдеться вам всього в 3500 грн. При цьому, якщо через рік вам буде потрібно продовжити існуючі документи і ви запитаєте «де продовжити дозвіл на проживання в Україні?», Ми знову готові запропонувати вам свої послуги за вигідною ціною: продовження посвідки на проживання буде коштувати 3500 грн. Кількість необхідних документів для продовження посвідки на проживання в Україні так само мінімально.

Термін отримання тимчасової посвідки на проживання - 3-8 днів.

Отримання або продовження посвідки на проживання - 3 500 (у вартість входить сплата державного мита);

Посвідка на тимчасове проживання, де підставою є шлюб іноземця з громадянином / громадянкою України

Отже, оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні по шлюбу з громадянином цієї країни, на відміну від тимчасової посвідки на проживання для трудової міграції або здійснення комерційної діяльності, не вимагає дозволу на роботу. Причиною для отримання документа в даному випадку служить возз'єднання з сім'єю. Якщо ваш шлюб триває менше двох років, то посвідка на проживання буде носити тимчасовий характер. Це означає, що, по закінченні певного часу, її буде необхідно продовжити. Згодом ви зможете отримати постійну посвідку на проживання.

Як отримати тимчасову посвідку на проживання

Отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні за допомогою нашої компанії потребує від вас всього трьох основних документів:

  • паспорт іноземного громадянина та паспорт чоловіка / дружини (громадянина / громадянки України);
  • ваші фотографії відповідно до вимог до оформлення;
  • документ, що підтверджує право отримання посвідки на проживання (в даному випадку - свідоцтво про шлюб).

Інші документів - це наша турбота. У список увійдуть заяви, довідки, квитанції про оплату держмита і т.д.

Продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні після закінчення року з моменту отримання попередньої також потребують аналогічний набір документів. Все, що стосується вартості послуг, незалежно від того це первинне отримання або продовження посвідки на тимчасове проживання - стабільно: це 4500 грн.

Термін отримання тимчасової посвідки на проживання - 2-3 тижні.

Отримання або продовження посвідки на проживання - 4 500 грн (у вартість входить сплата державного мита);

Юридична компанія «Київ» рада вітати всіх і кожного на нашому сайті! Ми пропонуємо якісні послуги за доступними цінами і завжди готові відповісти на всі ваші запитання.

Ми чекаємо на ваші замовлення!

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.