Яндекс.Метрика

Ведення бухгалтерського обліку

Серцем будь-якого підприємства є його бухгалтерія, так як саме від нього залежить стабільність роботи підприємства. Якщо ви ще не визначилися з тим, кому довірити свою бухгалтерію, юридична компанія «КИЇВ» готова стати вашим надійним помічником в цьому питанні. Ми надаємо безліч юридичних послуг та професійне ведення бухгалтерського обліку і підприємці на ЄП (єдиному податку) - не виняток. Ми пропонуємо зручне співробітництво - ведення бухгалтерського обліку ФОП в Києві та Київській області незалежно від сфери діяльності, оборотів і групи ЄП, а також бухгалтерський супровід підприємств як на загальній системі оподаткування так і на єдиному податку.

Надаємо професійні послуги з ведення бухгалтерського обліку та супровід ТОВ або ФОП!

Наше бухгалтерське супроводження забезпечить правильне ведення податкового обліку. По даному напрямку у нас працюють окремі фахівці з багаторічним стажем, що виключає помилки в документуванні підприємницької діяльності. Вартість бухгалтерського супроводу ФОП залежить від декількох факторів:

  • Обсягів документообігу;
  • Групи ЄП по вашому підприємству;
  • Кількості торгових точок і сфери діяльності вашої компанії;
  • Інших об'ємних показників.

Щоб визначити, скільки коштує бухгалтерський супровід для конкретного ФОП , нам необхідна загальна інформація про господарську діяльність. Вивчивши її, ми зможемо підібрати оптимальний і вигідний для вас варіант співпраці - це може бути як повноцінний, частковий або комплексний бухгалтерський супровід.

Юридична компанія «КИЇВ» гарантовано виправдає Вашу довіру, буде сприяти стабільному розвитку бізнесу і попередить будь-які складнощі з контролюючими органами, в тому числі ті, що можуть спричинити накладення штрафних санкцій.

Залишилися питання - задавайте їх заповнивши форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати безкоштовну консультацію
Поділитися з друзями :
Наші переваги
Або чому обирають саме нас
Зручне
місце розташування
Зручне розташування нашого затишного і сучасного офісу заощадить ваш дорогоцінний час.
Доступні
ціни
Доступні ціни за якісні послуги надаються фахівцями у своїй справі приємно здивують вас.
Ми завжди
готові допомогти
Кожен клієнт для нас як перший і самий головний і Ваша подяка – головна нагорода для нас. Ми завжди готові допомогти Вам.