Яндекс.Метрика

Головна сторінка

Юридична компанія «Київ»

Сучасний Київ - не просто столиця України, це місто з величезною кількістю компаній всіх форм власності - промислових підприємств, некомерційних організацій, торгових компаній. Підтримувати зв'язки один з одним, співпрацювати, взаємодіяти з органами влади досить складно. Саме тому без кваліфікованої юридичної допомоги в Києві не обійтися.

Юридична фірма «Київ» надає послуги для фізичних та юридичних осіб, а також здійснює бухгалтерський супровід для ФОП в тому числі для ФОП на єдиному податку і юридичних осіб. Крім того, здійснюємо виготовлення штампів, факсиміле, круглих печаток, надаємо допомогу в оренді юридичної адреси і ряд інших послуг. Співробітники компанії мають глибокі знання українського законодавства, відстежують їх зміни, а також мають великий досвід взаємодії з державними органами та інстанціями. Юридична компанія Київ гарантує доступні ціни на послуги, а якість нашої роботи визначає замовник - ми виконуємо взяті на себе зобов'язання і забезпечуємо потрібний результат.

Послуги юридичної компанії

Юридична фірма «Київ» надає юридичні консультації та професійну допомогу за такими напрямками:

 • Дозвіл на роботу в Україні для іноземців
 • Посвідка на проживання в Україні (як тимчасова так і постійна)
 • реєстрація, перереєстрація та ліквідація компаній
 • отримання ідентифікаційного коду (податкового номера)
 • оформлення довідки про несудимість
 • зміна системи оподаткування та групи ЄП
 • допомога в зміні засновника, директора, назви компанії, КВЕД, та інше
 • а також бухгалтерський супровід та інші юридичні послуги, які можуть знадобитися фізичним і юридичним особам - за кращими цінами в Києві.

Крім того, присутні в прайсі юридичної фірми послуги допоміжного плану, але не другорядні за значимістю - нотаріальне посвідчення і переклади документів, виготовлення печаток, штампів та факсиміле, оренда юридичної адреси для ТОВ, реєстрації / супровід угод і т.д.

Чому послуги юридичної компанії «Київ»

Юридичні фірми можуть завищувати ціни на послуги, ми ж шукаємо можливості їх знижувати в інтересах наших клієнтів. Це нелегко, але для юристів з досвідом роботи в провідних компаніях і держустановах немає нічого неможливого. Ми працюємо в Києві, маємо партнерські зв'язки з юристами і адвокатами в регіонах, регулярно підвищуємо кваліфікацію і відстежуємо будь-які зміни в законодавстві. Завдяки такому поєднанню ресурсів, юридична фірма «Київ» ефективно стоїть на сторожі інтересів клієнтів - резидентів і нерезидентів України.

У чому наша відмінність від інших юридичних компаній в Києві і секрет відмінної репутації? У своїй роботі фахівці спираються на:

 • багаторічний досвід роботи в обраних нішах
 • індивідуальний підхід до вирішення завдань певного клієнта
 • скрупульозне вивченням проблеми з подальшою розробкою стратегії для її усунення
 • розробка нестандартних підходів до вирішення юридичних питань
 • згуртовану команду юристів, які спеціалізуються в різних галузях права

Вигоди від співпраці з юридичною компанією «Київ»

На наш подив, багато юридичних компаній завищують ціни на послуги. З надією на високі прибутки, ефект в результаті такого підходу вони отримують протилежний - потік клієнтів вичерпується до тих пір, поки компанія не визнає свою помилку. Юридична компанія «Київ» не дає порожніх обіцянок і не затягує виконання взятих на себе зобов'язань. Ми віддаємо собі звіт, що доступні за вартістю юридичні послуги - це аксіома, а професіоналізм юриста - найкраща гарантія досягнення потрібного результату.

Допомога кваліфікованого фахівця дозволяє уникнути невиправданих ризиків, які обов'язково виникнуть при самостійному вирішенні питань, і дозволяє скоротити витрати або навіть уникнути фінансових витрат.

Працюючи з кращими у своїй справі, Ви підвищуєте економічну ефективність фірми. Співпрацюючи зі «старою» юридичною фірмою, Ви можете сміливо відправляти у відпустку ангела-охоронця - ми завжди прийдемо на допомогу і не зникнемо через півроку в кам'яних джунглях столиці.

У переліку послуг фірми присутні найбільш затребувані запити клієнтів. Проте кожен випадок в практиці юридичної компанії унікальний і вимагає персонального підходу. Юристи зі всіх сторін досліджують ситуацію, після чого приступають до виконання поставленого завдання і видають «на-гора» результат в найкоротші терміни. Наша компанія надає юридичні послуги професійно, швидко і недорого - це ті три кити, на яких ми будуємо співпрацю з замовником та завдяки яким кожен клієнт залишається з нами на роки.

Завжди готові допомогти з оформленням потрібних документів і довідок, реєстрацією підприємства, виготовленням печаток, штампів та факсиміле, а також з бухгалтерським супроводом. Фактично, ми надаємо повний комплекс послуг, необхідний для малого бізнесу в Україні та найбільш затребувані послуги для приватних осіб. Звертайтеся - юридична компанія «Київ» стоїть на сторожі інтересів клієнтів!

Поділитися з друзями :